Jdi na obsah Jdi na menu
 


Něco o nás

22. 7. 2010

Rádi bychom Vás touto cestou seznámili s historiíí vzniku našeho rybářského spolku.

Jsme parta lidí, kteří spolu rádi tráví čas u vody a zajímá je vše okolo ryb a rybaření. A jak jsme se vlastně dali dohromady???

Jak jsem již napsal, zajímá nás rybaření a vzhledem k tomu, že jsme již své okolí unavovali nekonečnými diskuzemi o rybách, rozhodl se náš společný kamarád ( za našimi zády ), že je nutno vnést do těch našich výprav za lovem ryb a následných diskusí - proč to zase nebralo, trochu pořádku. A tak se 20. února 2008 rozhodl nás všechny tiché blázny sezvat. Nikdo z nás netušil co se bude dít a když nám s potutleným výrazem ve tváři rozdal trička Rybář roku a prohlásil: toto je ustavující schůze rybářského spolku, koukali jsme na něj v němém úžasu a mysleli si, že ten alkohol je vážně metla lidstva.

K našemu úžasu nám sdělil, že je bezpodmíněčně nutné zvolit předsedu, místopředsedu, pokladníka a nástěnkáře, jinak nám to rybaření doopravdy nepůjde. Zalekli jsme se a ihned jsme tak učinili. A když byl výbor odsouhlasen, opět náš kamarád promluvil: a teď se budete scházet každý měsíc a budete si o těch vašich rybách povídat a já už budu mít konečně klid.

A tak se stalo. Scházíme se každý měsíc, 20. , v místní občerstvovně a povídáme si o všem co s rybami a jejich lovem souvisí i nesouvisí

Tímto mu ještě jednou děkujeme, že vnesl řád a smysl do našich rybářských duší.

Děkujeme Haluzko

Tak tolik na vysvětlenou, jak a proč jsme vlastně vznikli.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář